BİLİŞİM HİZMETLERİ

BİLİŞİM HİZMETLERİ

sinop bilişim

Bilişim Hizmetleri?

Bilişim hizmetlerimizi 4 kategoride ayırmak mümkün. Ayrıca bilişim desteği zaman, mekan ve mesafe tanımaksızın bilginin iletilmesi ve işlenmesi olarak tanımlıyoruz.

  • Yazılım Desteği : İşletim sistemleri ve paket programlar üzerinde verdiğimiz bu destek programında kurumsal çalışma alanlarımız mevcut. Firmalar arası bir sözleşme ile belirlenen periyodik aralıklarla yedekleme, genel bakım, teknolojik uyumluluk desteği veriyoruz. Hizmet bedelleri keşif yapılmadan belirlenmiyor. Öncelikle almak istediğiniz hizmetin tam olarak ne olacağı taraflar arasında belirlendikten sonra sözleşme yapılır.
  • Hizmetler : Kullandığınız işletim sistemi ve bilgisayar güvenliği söz konusu ise, yine uzak destek programlarımızdan faydalanabilirsiniz. Sisteminiz tarafımızdan kurulmuş ve yapılandırılmış ise uzak destek programlarından ücretsiz faydalanırsınız. Sisteminizi kendiniz yapılandırmışsanız yahut başka firmanın vermiş olduğu hizmetin desteği tarafımızca verilmesi isteniyorsa bağlantı başı ücret talep ediyoruz.
  • Donanım Desteği : Bilgisayarınızda teknik arıza söz konusu olduğunda ilgili arıza tespit edilerek tamiri mümkünse tamir, değilse yenisini temin etmekte hizmet veriyor veya danışmanlık desteğini de veriyoruz. Açıkçası hizmetin tamamını da bizden almak zorunda kalmıyorsunuz.
  • Ekipman Desteği : Çağımızda hemen hemen her bilgisayar kullanıcı işlerini götürecek kadar bilgisayar bilgisine sahip, hatta artık bir çok işlemi cep telefonlarımızdan dahi takip edebiliyoruz. Ancak işlerinizi düzene koyma ve kapasite artırımı için bazı ekipman ve çevre ürünlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu konuda danışmanlık ve ekipman temin, kurulum ve destek hizmetlerimiz mevcut.

Bilginin toplanması, depolanması, işlenmesi ve son kullanıcıya iletilmesi arasında geçen zaman ya sizin lehinize işler yada aleyhinize. Bunun içindir ki; doğru yazılım, doğru ekipman ve doğru destekle sonuca hızlı ulaşmak önemlidir.

SİZDEN GELENLER

PELİN YILDIZ Demir Pansiyon İşetmecisi

İşletmemizin komple reklam, tabela, seo, yazılım ve kurumsal çalışmalarımızı yaptınız. Oldukça hızlı ve etkili sonuçlar aldık. Güvenlik kameralarımız sorunsuz ve kaliteli görünü veriyor. Web sitemiz oldukça modern ve mobil uyumlu. Başarılarınızın devamını dilerim.

HASAN KARGI Dolunay Group Yetkilisi

Her aradığımızda ulaşabildiğimiz bir ajans. Ayrıca anlaşma dışı tüm tasarımlarımızı ücret talep etmeden yaptınız. Teşekkür ediyoruz.

BAZI WEB SİTELERİ