WEB TASARIM HİZMETLERİ

WEB TASARIM HİZMETLERİ

sinop web tasarımsinop web tasarım

Web Tasarım nedir?

KREKLAM, web tasarım ve web yazılımları üzerine 12 yıllık tecrübesiyle hizmet etmektedir. Web siteleriniz responsive (duyarlı) tasarımlara sahip olmakla birlikte geliştirilebilir modüler yönetim paneline sahiptir.

KREKLAM olarak web sitelerinizi hazırlarken kurumsal tasarımınıza öncelik veriyoruz ve kurumsal içeriğinize göre yeni modüller hazırlıyoruz. Siteleriniz %100 duyarlı yapıya sahiptir. Böylece web siteniz %100 mobil ve tablet uyumlu olarak çalışmaktadır.

Web Tasarımını kısaca anlatacak olursak, bir web sitesinin görsel arayüzü diyebiliriz. Web tasarımını sadece renk, mizanpaj, gezinti kolaylığı, hızlı açılabilirlik gibi görünen özelliklerle tanımlamak yetersiz. Her tasarımın arka planında sunucu tabanlı çalışan PHP, ASP, CGI, AJAX gibi dinamik yazılımlar mevcuttur.

Her ne kadar sitenin ön görüntüsü önem arz etse de, arka planda çalışan yazılım güçlü olmalıdır. Standart hazır scriptler genelleme yapılarak kodlandığından bir çok modül firmanızın ihtiyacını karşılayamaz. Yaptığımız tüm web siteleri firmanın kurumsal ve ürün özelliklerine göre özel modüllere sahiptir. Yönetim panelinde gereksiz ve iş görmeyen modüller olmaz. Sitenizdeki her alanı modüler yapı sayesinde güncelleyebilirsiniz.

Ayrıca yapmış olduğumuz web sitelerine daha sonradan dil desteği, tema desteği veya özel modül kodlatarak eklenti gibi geliştirmeler ekleyebiliyoruz. Böylece her seferinde yeni bir web sitesi yaptırmanız gerekmiyor.

Örneğin kotra üreticisisiniz. Hemen hemen hiçbir İYC (CMS) scriptlerde sizin ürün kaleminize uygun bir yazılım bulamazsınız. Sıfırdan bir yönetim kodlamak gerekir. Bu nedenle çalıştığımız tüm firmalara kendi içeriklerine özel modüler siteler yaptık.

E-Ticaret sitelerinde de oldukça iddialıyız. E-Ticaret siteleri konusunda Türkiye\'nin en iddialı firması KMK Bilgi Teknolojilerinin il temsilcisiyiz. Referanslar bağlantımızdan e-ticaret sitelerimizi inceleyebilirsiniz. E-Ticaret siteleriniz 24 saat içinde hazırlanır ve yayına girer.

Eticaret kontrol paneli, e-ticaret sitesini yönetmenizi sağlayan komple bir içerik yönetim sistemidir..

Güçlü e-ticaret altyapısı ile birlikte, kolayca sınırsız sayfa, iletişim forumları, insan kaynakları forumları, talep forumları, blok, haber, anket gibi ihtiyaç duyabileceğiniz diğer e-ticaret platformlarında olmayan birçok özellik ile donatılmıştır.

E Ticaret sitenle ilgili, iletişim ayarları, kargo ayarları, ödeme ayarları, dil ayarları, bölge ayarları, şablon ayarları ve eklentilerle ilgili ayarları kolayca eticaret kontrol panelinizle yönetebilirsiniz

SİZDEN GELENLER

PELİN YILDIZ Demir Pansiyon İşetmecisi

İşletmemizin komple reklam, tabela, seo, yazılım ve kurumsal çalışmalarımızı yaptınız. Oldukça hızlı ve etkili sonuçlar aldık. Güvenlik kameralarımız sorunsuz ve kaliteli görünü veriyor. Web sitemiz oldukça modern ve mobil uyumlu. Başarılarınızın devamını dilerim.

HASAN KARGI Dolunay Group Yetkilisi

Her aradığımızda ulaşabildiğimiz bir ajans. Ayrıca anlaşma dışı tüm tasarımlarımızı ücret talep etmeden yaptınız. Teşekkür ediyoruz.

BAZI WEB SİTELERİ