REKLAM HİZMETLERİ

REKLAM HİZMETLERİ

sinop reklam, dijital marketing

Reklam Hizmetleri?

Reklam hizmetleri, dijital marketin oldukça geniş bir alan. Hal böyle olunca doğru reklam hedefini bulmakta zor oluyor. Çağımız dijitalleştikçe reklam ağıda bir o kadar genişliyor.

Yerel gazete ve web sitesi ilanları, baskılı ilanlar (Bilboard, afiş, pankart, raket), sosyal medya ilanları, google reklamları şeklinde sıralamak mümkün. Buna genel olarak dijital marketingde diyebiliyoruz.

İnternet tabanlı reklamlar çağımızda elbette ilk sırayı alıyor diyebilirim. İnternet reklamı verecekseniz mutlaka bir web siteniz olmalı. Eğer siteniz varsa reklamdan önce SEO hizmeti almanız gerekmektedir. İnternetten SEO hizmetleri ile ilgili araştırma yapabilir bu konuda geniş bilgi edinebilirsiniz. Fakat SEO çok ciddi ve bir okadar da pahalı bir iştir.

SEO Hizmetlerini nasıl yapıyoruz?
Seo paketlerimiz 3 gruba ayırdık.
Ekonomik SEO 900 TL : Ekonomik SEO paketi, internet sitenizde standartlarda olması gereken özelliklerin kontrolü ve eksiklerin giderilmesini sağlayan ekonomik bir SEO hizmet paketidir. Her site sahibi bu uygulamaları yaptırmalıdır.

Standart SEO 1800 TL : Standart SEO hizmet paketi, güçlü sitelere sahip olmanız için oluşturulmuş bir hizmet paketidir. Bu paket ile birçok SEO özelliğine sahip olabilirsiniz, web siteniz Google ve benzeri arama motorlarında etkili sonuçlar verir, daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Profesyonel SEO 3200 TL : Profesyonel SEO hizmet paketi ile rakiplerinize büyük farklar atabilirsiniz. Profesyonel SEO hizmet paketi internet ortamında sizi sektörünüzde lider yapar, Google ve benzer arama motorlarından ileri düzeyde sonuç alırsınız.

Yerel Haber Siteleri : Yerel (Sinop ili) haber sitelerinde vitrinhaber ve ajanssinop web siteri ile çalışıyoruz. Firmanın reklam fiyatı üzerine extra fiyat dahil edilmiyor. Yani bu sitelerden alacağınız reklam ile bizden alacağınız fiyat aynı olacaktır.

Google Adwors : Google adwords reklamları belirli bir reklam bütçesi karşılığında belirlenen anahtar kelimelere göre sitenizin ve reklamınızın ilk sırada görünmesini sağlar. Bu reklam şekli geçicidir web sitenizin google sıralamasını etkilemez. Bakiyenizde yeterli para olduğu sürece reklamınız yayınlanmaya devam edir. Bakiyeniz tükendiğinde google adwords reklamı otomatik durdurulur.

SİZDEN GELENLER

PELİN YILDIZ Demir Pansiyon İşetmecisi

İşletmemizin komple reklam, tabela, seo, yazılım ve kurumsal çalışmalarımızı yaptınız. Oldukça hızlı ve etkili sonuçlar aldık. Güvenlik kameralarımız sorunsuz ve kaliteli görünü veriyor. Web sitemiz oldukça modern ve mobil uyumlu. Başarılarınızın devamını dilerim.

HASAN KARGI Dolunay Group Yetkilisi

Her aradığımızda ulaşabildiğimiz bir ajans. Ayrıca anlaşma dışı tüm tasarımlarımızı ücret talep etmeden yaptınız. Teşekkür ediyoruz.

BAZI WEB SİTELERİ