BASKI HİZMETLERİ

BASKI HİZMETLERİ

sinop baskı, sinop ofset, sinop dijital baskı

Baskı Hizmetleri?

Yaptığımız tasarın aynı zamanda baskı ve uygulama aşamalarını da gerçekleştiriyoruz. Ofset baskıda 16 il şubesi ile TURMATSAN ORGANİZE MATBAA merkezi ile çalışmaktayız. 5 Renk makine 70x100 ebata kadar baskı, hızlı teslimat yapmaktayız.

Aynı zamanda düğün davetiyesi, dijital baskı hizmetlerimiz de mevcut. Açıkçası firmanızın ihtiyaç duyacağı her türlü materal (kartvizit, ilan, broşür, afiş, katalog, etiket, magnet, karton çanta, dosya, avukat dosyası, oto paspası, amerikan servis, kapı askı broşürleri, vinil, folyo baskı, one way vision (delikli folyo), lazer cnc, plasma cnc) baskı ve kesim hizmetlerini karşılayabiliyoruz.

Tüm basılı ürünlere KATALOG bağlantısına tıklayarak erişebilir, fiyatları görebilirsiniz.

SİZDEN GELENLER

PELİN YILDIZ Demir Pansiyon İşetmecisi

İşletmemizin komple reklam, tabela, seo, yazılım ve kurumsal çalışmalarımızı yaptınız. Oldukça hızlı ve etkili sonuçlar aldık. Güvenlik kameralarımız sorunsuz ve kaliteli görünü veriyor. Web sitemiz oldukça modern ve mobil uyumlu. Başarılarınızın devamını dilerim.

HASAN KARGI Dolunay Group Yetkilisi

Her aradığımızda ulaşabildiğimiz bir ajans. Ayrıca anlaşma dışı tüm tasarımlarımızı ücret talep etmeden yaptınız. Teşekkür ediyoruz.

BAZI WEB SİTELERİ