Son Proje
Tek Yönetim çalışmaları devam ediyor
Tek Yönetim çalışmaları devam ediyor

PROJE DETAYI

NB AKADEMİ Kurumsal Çalışamalar

NB AKADEMİ Kurumsal Çalışamalar

Nisan Berk Eğitim Kurumları, Sinop merkezde dil okulu ve kpss eğitimleri ile ilgili faaliyet gösteren bir firma! Firmanın logo, muhasebe yazılımı, web sitesi ve diğer reklam çalışmaları tarafımızca yürütülmektedir. Özellikle Dil okulları veya eğitim kurumlarına özel yazılım pek bulunmuyor. Esasında yazılım elbette yeteri kadar var fakat bazen paket programların özellikleri, eğitim kurumlarının kayıt şekline uymuyor. Bu nedenle 4 yıl öncedek kolları sıvadık ve Amerikan kültür Dil okullarının kayıt sistemine uygun, akyıt formu basabilen, içinde kasa ve muhasebe işlemlerinin yürütülebildiği mobil destekli yazılım yaptık... Firma yetkilisi Gülay AKSU'nin bizimle birlikte geçirdiği yoğun mesai ve program özellikleri ile ilgili bilgilerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz...

SİZDEN GELENLER

PELİN YILDIZ Demir Pansiyon İşetmecisi

İşletmemizin komple reklam, tabela, seo, yazılım ve kurumsal çalışmalarımızı yaptınız. Oldukça hızlı ve etkili sonuçlar aldık. Güvenlik kameralarımız sorunsuz ve kaliteli görünü veriyor. Web sitemiz oldukça modern ve mobil uyumlu. Başarılarınızın devamını dilerim.

HASAN KARGI Dolunay Group Yetkilisi

Her aradığımızda ulaşabildiğimiz bir ajans. Ayrıca anlaşma dışı tüm tasarımlarımızı ücret talep etmeden yaptınız. Teşekkür ediyoruz.

BAZI WEB SİTELERİ